Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині висадили понад 132 000 сіянців головних лісотвірних порід

Сьогодні 17 квітня у День довкілля лісівники Львівщини, керівництво області, природоохоронці, волонтери та громадські активісти долучились до благородної справи та садили молоді дерева у рамках Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» та проєкту «Озеленення планети» спільно з ГО «Добро.Дій».

Сьогодні учасники заходу садять ліс сіянцями із закритою кореневою системою, вирощені  в сучасному лісовому розсаднику на базі ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Такі сіянці мають більш високу (практично 100%) приживлюваність, порівняно з культурами, створеними садивним матеріалом з відкритою кореневою системою, та є більш стійкі до змін клімату.

Перед початком робіт учасники отримали від лісівників відповідний інструктаж та інвентар для висадки садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

Так, спільними зусиллями вдалося висадити близько 5 тис. сіянців сосни звичайної і дуба звичайного на площі 0,8га. Корисна робота на свіжому повітрі згуртувала учасників, подарувала позитивні емоції та можливість власноруч зробити благородну справу.

Зазначимо, що метою акції «Створюємо ліси разом» є покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Окрім того, всі бажаючі отримали додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства і особисто долучитися до приємного процесу – висадки молодих дерев.

Загалом, сьогодні на 25 локаціях Бродівського, Буського, Дрогобицького, Жовківського, Золочівського, Рава-Руського, Радехівського, Самбірського, Стрийського лісогосподарських підприємств загальною площею 23 га учасники Акції висадили понад 132 тис. шт. садивного матеріалу головних лісотвірних порід. Всього до благородної справи – садіння лісу долучилось близько 1000 учасників.

Лісівники Львівщини висловлюють подяку усім, хто приєднався до важливої справи – створення нових лісів на користь громади, країни та всієї планети!


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ