Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині виявили понад 500 тис. літрів неякісного палива

Як повідомили 27 січня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області. Впродовж 2020 року працівниками сектору державного ринкового нагляду Інспекції проведено 29 планових та позапланових перевірок палива у його розповсюджувачів.

Інспекторами виявлено понад 500 000 л палива, що не відповідало встановленим вимогам, відтак прийнято 15 рішень про вжиття обмежувальних заходів щодо суб’єктів господарювання, що розповсюджували дане пальне.

У новому, 2021 році, продовжується активна робота щодо проведення перевірок, зокрема і в межах реагування на звернення громадськості.

Нагадуємо, що Державна екологічна інспекція у Львівській області в межах своїх повноважень здійснює ринковий нагляд за дотриманням вимог, передбачених «Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 927 від 1 серпня 2013 року, суб’єктами господарювання Львівщини, що розповсюджують паливо.

Інспекція закликає суб’єктів господарювання, що реалізовують паливо, дотримуватись вимог, встановлених Технічним регламентом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ