Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині завершили збір ранніх зернових

За всіма категоріями господарств станом на понеділок, 7 вересня, уже намолочено 1 102,2 тис. тонн зернових при урожайності 43,4 ц/га, що більше минулорічного урожаю на 1,8 ц/га. Про це повідомила директор департаменту з питань агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"Продовжується збирання пізніх зернових,  технічних культур, картоплі та овочів, - розповіла Наталія Хмиз. - Уже розпочато збирання цукрових буряків. Перші партії солодких коренів  в  кількості 13,6 тис. тонн вже завезені на ТзОВ "Радехівський цукор" для переробки".

Водночас аграрії області ведуть підготовку грунту та посів озимих культур урожаю наступного року. Оптимальні терміни посіву ріпака озимого для Львівщини завершуються та через посушливий цьогорічний серпень посіяно тільки 30,0 тис. га,  що на 20,7 тис. га менше до минулого року.

Сільгоспвиробники сподіваються на кращі погодні умови вересня-жовтня, вже розпочали посів озимих зернових культур, нагромаджують запаси мінеральних добрив для майбутнього урожаю.

Позитивним  для аграріїв є  зменшення вартості паливо-мастильних матеріалів, зокрема дизельне пальне знизилось в ціні на 1,5 грн./л та бензин на 0,5 грн./л.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ