Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині завершився аукціон з продажу необробленою деревиною

Завершились аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі третього кварталу 2019 року. Про це інформує прес-служба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Торги відбувались у дві сесії:  - електронні та

  • торги ʺз голосуʺ.

Торги проводила ТБ ʺТСБ ʺГалконтрактʺ.

За результатами торгів можна констатувати, що ринок необроблених лісоматеріалів і далі продовжує стагнувати.  Продаж деревини відбувався лише при зменшенні стартової ціни. Участь в основних торгах ʺз голосуʺ приймало лише 62 фірми.

Підсумовуючи результати торгів, обсяг реалізованої деревини становить 41,7 % від обсягу виставленого. Добре продались лісоматеріали круглі ялини звичайної – обсяг продаж по цьому сортименту становить 70,2 %; дуба червоного та дуба звичайного, обсяги продаж відповідно – 84,5 та 51,2 %.

Значно гірше продались лісоматеріали сосни та ялиці обсяг продаж по яких становить 37,7 % та 21,3%.

На електронних торгах із виставлених 42,7 тис. м3 деревини продано лише 2142 м3, що становить 5 %. Участь у торгах приймало лише 6 фірм. На превеликий жаль, великі переробники деревини, плитники та фанерні виробництва не приймають участь в аукціонних торгах. Відповідно, відсоток продаж дуже низький.

Результати аукціонних торгів в розрізі сортиментів та держлісгоспів представлені у таблиці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");