Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

На нафтогоні „Дружба” через циклон сталася аварія

Оператор нафтотранспортної системи України ВАТ "Укртранснафта" ввечері 18 січня припинив прокачування нафти західною частиною найбільшого транзитного нафтопроводу „Дружба” з Росії до Європи через циклон, що порушив енергопостачання нафтоперекачувальної станції. Про це «Гал-info» повідомив радник голови правління ВАТ "Укртранснафта" Олександр Дикусаров.
З його слів, аварія сталася о 22 годині вечора, в четвер, 18 січня. «Прокачування нафти припинено за маршрутом "Броди-держкордон", відтак припинено постачання нафти до Угорщини, Словаччини і Чехії. Вночі проводили ремонт нафтопроводу, і орієнтовно о 12.00 сьогодні має вже бути відновлена прокачки нафти нафтопроводом, і вся нафта, що була недопоставлена, буде прокачана додатково в повному обсягу. Орієнтовний обсяг нафти, що через аварію не був прокачаний, становить 10 тисяч тонн», – сказав у коментарі «Гал-info» Олександр Дикусаров.
Система магістральних нафтопроводів «Дружба» побудована в радянські роки для транспортування нафти із Сибіру до країн Східної і Західної Європи. Загальна протяжність – близько 5 тис. 200 км. Маршрут нафтопроводу проходить від Альметьєвська через Самару, Брянськ до Мозиря, потім розгалужується на дві ділянки: північну (територією Білорусі, Польщі і Німеччини) і південну (територією України, Чехії, Словаччини і Угорщини). Російський відрізок трубопроводу експлуатується компанією «Транснафта»; словацький - компанією Transpetrol, український - ВАТ "Укртранснафта".
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...