Слухай онлайн
Cуспільство

На одному з підприємств Львівщини виявили порушення природоохоронного законодавства

Інспекцією проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзДВ "Пустомитівське заводоуправління вапнових заводів", діяльність якого пов’язана із виробництвом вапна та гіпсових сумішей. Про це повідомили 26 серпня Гал-інфо у пресслужбі Держекоінспекції у Львівській області.
Фото Держекоінспекція

Під час проведення перевірки державними інспекторами виявлено ряд порушень в частині поводження з відходами, охорони атмосферного повітря, водних та земельних ресурсів, а також надр, зокрема:.

  • Порушення правил використання земель;
  • Порушення правил ведення первинного обліку та здійснення контролю за операціями поводження з відходами;
  • Порушення правил експлуатації водогосподарських споруд і пристроїв;
  • Викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади або недодержання вимог, передбачених наданим дозволом;
  • Порушення правил експлуатації, а також невикористання встановлених споруд, устаткування, апаратури для очищення і контролю викидів в атмосферу;
  • Забруднення і засмічення вод, порушення водоохоронного режиму на водозборах;
  • Порушення правил водокористування.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб підприємства за статтями 53, 82-1, 188-5, ст. 91-4, ч.2 ст. 61, ч. 1 ст. 78, ч.2 ст. 79, ст. 47, ч. 1 ст. 59, ч.1 ст. 60  Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафів на загальну суму 1088 грн.

Крім цього, виявлено порушення прав державної власності на надра. Відсутній спеціальний дозвіл на користування надрами (підземні води) із свердловини розташованої в смт. Щирець Пустомитівського району Львівської області, оскільки в ТзДВ «Пустомитівське заводоуправління вапнових заводів» відсутні речові права на земельну ділянку, на якій розташована дана свердловина. За самовільне використання водних ресурсів за відсутності дозвільних документів (спеціального дозволу на користування надрами (підземні води)), що здійснюється ТзДВ «Пустомитівське заводоуправління вапнових заводів» із свердловини, Інспекцією будуть розраховані збитки.

Підприємству видано припис на усунення виявлених порушень, обов’язковий до виконання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ