Слухай онлайн
Cуспільство

На Погулянці відновили скульптуру святого Антонія

У Львові завершилися Дні реставрації на Погулянці, де цьогоріч відновлювали історичну скульптуру. Метою заходу було залучення мешканців та майстрів до процесу реставрації. Упродовж десяти днів фахівці проводили реставрацію історичної скульптури на вулиці Погулянка, 20. Про це повідомили 16 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

Там Бюро спадщини облаштувало спеціальну альтанку, у якій в режимі реального часу можна було спостерігати за процесом реставрації.

«Про цю скульптуру ми мали дуже мало інформації. Точно відомо, що вона була перенесена на це місце», - розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Скульптура мала багато втрачених елементів, які довелося доповнювати під час майстер-класів, що проводив реставратор Андрій Федоришин.

«Ця скульптура була в поганому стані. Не лише пошкоджений камінь впливом атмосфери, але й були втрачені елементи, зокрема, руки. Нам вдалося відновити їх і зберегти пластику. Також ми виявили ноги скульптури: їх раніше забетонували у постамент, щоб вона трималася. Це виявилося несподіванкою і нам вдалося їх частково відкрити, - розповів реставратор.

Нагадаємо, торік Дні реставрації проводили у центрі Львова у Бернардинському дворику. Цього року локацію вирішили розширити, щоб залучити більше містян до відновлення культурної спадщини і показати, що й на околицях є багато цікавих скульптурних елементів та пам’яток.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ