Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Різдвяному ярмарку триває конкурс льодових скульптур

Традиційно напередодні закінчення Різдвяних свят на території Різдвяного ярмарку у Львові проходить конкурс льодових скульптур. Сьогодні, 19 січня, починаючи з 14:00 кожен зможе відвідати виставку льодових скульптур на ярмарковій площі біля міської ялинки, повідомила прес-служб Львівської міської ради.

«Маємо щастя, що всі наші слов'янські символи ми зберегли і надалі їх пропагуємо, поширюємо і показуємо людям, розповідаємо і відкриваємо їхні таємниці. Саме у цьому розгадка нашого генетичного коду і пояснення, чому наш рід настільки сильний духовно. Створені скульпторами різдвяні, новорічні символи будуть виконані в кризі, матеріалі теж дещо символічному, бо зимова крига скресає в пору слов'янського співання щедрівок», - розповів скульптор Тарас Бенях.

Виставка стала доброю традицією для Львова у період Різдвяних свят.

«Вже декілька років поспіль ми проводимо цей конкурс, він традиційно привертає увагу багатьох львів’ян та гостей нашого міста. Тож магія та атмосфера, коли просто неба із холодної криги митці створюють прекрасні скульптури, буде чудовим завершальним акордом ярмарку і цьогоріч», - зазначила Ольга Гренюх, арт-директор Різдвяного ярмарку у Львові. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ