Слухай онлайн
Cуспільство

На Сокальщині проведуть офлайн-форум для молоді

26 вересня у місті Червоноград на стадіоні ʺШахтарʺ відбудеться масштабна офлайн-подія серед молоді Львівщини – форум можливостей для молоді ʺYESʺ (Y – youth, E – education, S – success). Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Мета заходу – активізація молоді у селах, залучення до суспільних процесів, пропагування неформальної освіти, а також християнське виховання молоді. Автор ідеї - 15-річна Тетяна Білоцеркович, учасниця проекту ʺІдея змінює країнуʺ, який реалізовувався відділом молодіжної політики Львівської облдержадміністрації.

У межах форуму діятимуть 4 локації. Перша – панельні дискусії про роль молоді, лекції та тренінги, друга – молодь та духовенство, роль молодіжних спільнот при церкві, співпраця молоді та релігійних спільнот, третя – вільний мікрофон, зустрічі із блогерами, декламування віршів, виступи, четверта – презентація гуртків, спільнот, секцій та інших молодіжних можливостей.

Детальніше про проєкт можна дізнатись за телефоном: 0938976691  – Надія  Земницька.

Реєстрація за посиланням. https://cutt.ly/IfZn4DO

Форум є підсумковим етапом реалізації довготривалого молодіжного проєкту – тур ʺГуртуйʺ, який реалізовує громадська організація ʺТериторія ʺМИʺ за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ