Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На вул. Мазепи замінили 350 м аварійної ділянки водопроводу

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР
1/2
Працівники ремонтно-експлуатаційної дільниці №4 ЛМКП «Львівводоканал» завершують заміну аварійної ділянки водопроводу діаметром 225 мм на вул. Мазепи, 1-13, і вже з червня мешканців цих будинків отримуватимуть водопостачання по нових трубах. Про це повідомляє ЛМР.

Як пояснюють на підприємстві, ця ділянка була гостроаварійною: протягом минулого року тут було зафіксовано близько 10 поривів, і уже 4 пориви виявили цьогоріч.

«Заміна аварійної ділянки водопроводу на вул. Мазепи, 1-13 для наших працівників була «завданням із зірочкою», адже водопровідну трубу необхідно було вмістити у прохідний канал поміж інших комунікацій, які там були. Відтак необхідно було дуже уважно і акуратно проводити усі роботи, щоб не пошкодити інші комунікації, демонтувати стару і прокласти нову водопровідну трубу», - розповідають у ЛМКП «Львівводоканал».

Роботи на вул. Мазепи, 1-13 розпочалися ще на початку травня. Відтак уже замінили 350 м водопроводу. Залишилось прокласти ще 50 м, а також здійснити промивку нової мережі та провести перепідключення будинків до неї.

«Плануємо, що вже з червня мешканців будинків на вул. Мазепи, 1-13 отримуватимуть водопостачання по нових трубах», - додають у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, на балансі ЛМКП «Львівводоканал» перебуває 2700 км водопровідних та 925 км каналізаційних мереж. Приблизно 80% трубопроводів потребує заміни. Відтак працівники підприємства щомісяця проводять заміну ділянок аварійних водопровідних і каналізаційних трубопроводів.

Також за цей рік підприємство вже замінило 6 ділянок аварійних колекторів. Серед них ділянка 100-літнього колектора, діаметром 1000 мм, на вул. Угорській.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ