Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

На вулиці Тракт Глинянський почали облаштовувати мультифункційний майданчик

Як повідомили у прес-службі ЛМР, на вул. Тракт Глинянський, 147а розпочалися роботи з облаштування мультифункційного спортивного та дитячого майданчиків.
На вулиці Тракт Глинянський почали облаштовувати мультифункційний майданчик

Спортивний майданчик буде замощений поліуретановим покриттям для гри у футбол та баскетбол. Також буде облаштовано зону для ʺStreet workoutʺ з вуличними тренажерами та бігові доріжки з поліуретану. Враховано і потреби маленьких дітей: поряд облаштують новенький дитячий майданчик.

Вартість робіт становить 4,4 млн грн. На 2019 рік з бюджету розвитку м. Львова для реалізації проекту вже виділено 1 млн грн.

ʺВважаю, що майданчики подібного типу повинні бути чи не у кожному дворі нашого міста. Завдання, яке ми ставимо перед собою, це створення гідних умов для занять спортом для усіх верств населенняʺ, — зазначив директор ЛКП ʺСпортресурсʺ Ігор Самотій.

Нагадуємо, що за останні 2,5 роки ЛКП ʺСпортресурсʺ облаштувало більше десятка дитячо-спортивних майданчика за такими адресами: вул. Тернопільській, 13а, вул. Кастелівка, 8, вул. Кошиця, 4, пр. Чорновола, 45, вул. Винниченка, 4, вул. Чорноморська, 12, вул. Ковельській, 67, вул. М. Вовчка, 3, вул. Гната Хоткевича, 40−44, вул. Медової Печери, 7−9, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");