Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Ярмарку вакансій особам з інвалідністю представлять понад двісті пропозицій

На Ярмарку вакансій особам з інвалідністю представлять понад двісті пропозицій. Про це сьогодні, 23 листопада, повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

У межах Декади зайнятості для осіб з інвалідністю та задля привернення уваги широкого кола громадськості до проблем неповносправних 28 листопада об 11.00 у приміщенні Львівського міського центру зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій.

Під час заходу понад 20 фірм і компаній м. Львова запропонують пошуковцям роботи з інвалідністю більш як 200 вільних робочих місць і вакантних посад за різними професіями та спеціальностями.

Учасники Ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду з потенційними працедавцями, ознайомитися з пропозиціями працевлаштування, послугами державної служби зайнятості, а також отримати консультації з питань застосування норм трудового законодавства.

Об 11.30 відбудеться круглий стіл, під час якого соціальні партнери обговорять аспекти соціального захисту, зайнятості, професійної та медичної реабілітації осіб з інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ