Слухай онлайн
Cуспільство

На Жовківщині перевіряють системи цивільного захисту

Представники ГУ ДСНС України у Львівській області проводять перевірку Жовківської районної ланки Львівської обласної територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомили Гал-інфо у прес-службі ДСНС у Львівській області.
Фото ДСНС

У період з 24 лютого по 06 березня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області здійснюють планову комплексну перевірку стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту Жовківської районної ланки Львівської обласної територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту.

Перевірка відбувається у відповідності до Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2020 рік. Перевірка охоплюватиме діяльність керівного складу цивільного захисту Жовківської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, діяльність органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту Жовківського району, а також підприємств, установ та організацій, що розташовані на території району.

Такий контроль проводиться з метою оцінки діяльності щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, готовності органів місцевого самоврядування до швидкого реагування на надзвичайні ситуації, здатності забезпечити безпеку населення та захистити території.

Представники Головного управління ДСНС України у Львівській області провели інструктивну нараду у Жовківській районній державній адміністрації, організували роботу із спеціалістами з питань цивільного захисту та керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту Жовківського району. В ході перевірки проведено зустріч з керівництвом Магерівської селищної об’єднаної територіальної громади та Куликівської селищної ради, на якій обговорювались основні проблеми цивільного захисту, які ще необхідно вирішити.

Також, разом з Начальником Жовківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку Магерівської та Куликівської місцевих пожежних команд на боєздатність та готовність до реагування на надзвичайні ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");