Слухай онлайн
Політика

„Наша Україна” оприлюднила заяву з приводу закону про імперативний мандат – Володимир В’язівський

„Партія “Наша Україна” оприлюднила заяву з приводу підписання Президентом Віктором Ющенком закону про імперативний мандат”, – про це в коментарі „Гал-info” повідомив народний депутат, член фракції „Наша Україна” Володимир В‘язівський.
 „5 лютого 2007 року Президент України Віктор Ющенко підписав ухвалений 12 січня 2007 року Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад», яким запроваджено імперативний мандат для депутатів місцевих рад”, – зазначив народний депутат.
За словами Володимира В‘язівського, «Наша Україна» переконана, що введення в дію цього закону сприятиме поверненню співвідношення політичних сил у місцевих органах влади відповідно до результатів волевиявлення громадян України 26 березня 2006 року. Імперативний мандат стоятиме на перешкоді утворенню ситуативних союзів в місцевих радах, в основі яких лежить не виконання політичних програм партій та блоків, а зрада вчорашніх політичних союзників, корупційні схеми, розкрадання бюджетних, матеріальних, земельних та інших ресурсів місцевих громад”.
„Ми підтримуємо підписання Президентом закону про імперативний мандат, який пішов назустріч волі 362-х народних депутатів України, які проголосували за запровадження імперативного мандату для депутатів місцевих рад”, – наголосив член НСНУ.
„Водночас ми усвідомлюємо, що окремі положення цього закону не в повній мірі відповідають традиціям європейської демократії”, – зазначив Володимир В‘язівський.
За словами нардепа, «Наша Україна» переконана, що дію закону необхідно обмежити перехідним періодом – до формування української демократичної політичної системи та становлення цивілізованих політичних традицій, які стануть можливими після прийняття нової редакції Конституції України”.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ