Слухай онлайн
Cуспільство

Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно.

«Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці», — наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на всеукраїнській селекторній нараді з керівниками областей.

Глава Уряду доручив головам обласних державних адміністрацій забезпечити організований початок 2020/2021 навчального року з урахуванням особливостей епідеміологічної ситуацій в закладах освіти та створення безпечних умов для організації освітнього процесу.

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко нагадав про чіткі норми щодо організації роботи закладів освіти в умовах карантинних обмежень.

«Вони спрямовані насамперед на розрив можливого спілкування дітей різних вікових груп. Ми просимо організувати початок уроків у різний час, щоб діти не відвідували навчальних закладів одночасно з дорослими і сторонніми людьми, які не є учасниками освітнього процесу», — заявив Віктор Ляшко.

Він додав, що викладацький склад повинен буде проходити щоденну термометрію й бути в масках до початку уроку. Натомість для дітей інші норми. «Ми відмовляємося від термометрії, але запроваджуємо опитування дітей щодо стану здоров’я. І в разі появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції їм потрібно забезпечити проведення термометрії та консультації медичного працівника», — зазначив Віктор Ляшко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ