Слухай онлайн
Cуспільство

Найгірший вірус - це паніка, - Максим Козицький про COVID-19 на Львівщині

Про це сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук написав очільник Львівської ОДА Максим Козицький.
Фото: Львівська ОДА

Щойно відбулась селекторна нарада під керівництвом Президента України Володимира Зеленського та за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо питань стану впровадження заходів, спрямованих на протидію та поширенню коронавірусу на території країни.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не виключає запровадження надзвичайної ситуації на всій території України, якщо того вимагатиме епідеміологічна ситуація. Окрім того, Глава Держави наголосив, що кожна область отримає допомогу з Китаю у рівній кількості.

Денис Шмигаль повідомив про співпрацю України з міжнародними партнерами з метою залучення додаткових технічних засобів, засобів індивідуального захисту медичних працівників.

Також Прем’єр наголосив на важливості недопущення корупції та зловживань при закупівлі обладнання та засобів захисту, залучені коштів з метою функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

У свою чергу Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, наголосив на недопустимості експорту засобів індивідуального захисту.

У межах заходу розглянули і питання дотримання у регіонах карантину. На самоізоляції кожного громадянина України, який повернувся із-за кордону, акцентує заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Львівщина готова до будь-яких викликів. Ми готові протистояти вірусу, проте у цій війні нам потрібна і допомога людей - їх свідоме дотримання карантину, уважне ставлення до свого здоров`я та чесне виконання усіх настанов лікарів та МОЗ.

Зараз не час для політичних чвар чи суперечок. Найголовніше, що може бути для нас сьогодні - життя та здоров’я кожного мешканця нашої країни.

Постійно наголошую, що найгірший вірус - це паніка. Саме в паніці найкраще поширюються фейки і провокації. Прошу усіх мешканців Львівщини дотримуватись особистої і інформаційної гігієни. Львівська ОДА день і ніч робить все можливе, щоб не допустити втрат.

Наш головний пріоритет - люди, їх життя і здоров`я. Лікарні Львівщини активно забезпечуються новими апаратами ШВЛ, засобами захисту, необхідними медикаментами. Також тримається під контролем і продовольче забезпечення області. Ми звернулися також за допомогою до місцевих підприємців. Ми дякуємо усім небайдужим представникам бізнесу, які відгукнулися та долучаються до закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання, які вкрай необхідні медичним установам. Працюємо далі.

Нагадаємо, що на Львівщині із підозрою COVID-19 звернулося 94 особи. Яка ситуація в Україні та у світі?

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ