Слухай онлайн
Політика

Ніякої кадрової революції не буде – Михайло Цимбалюк

«Під час свого керівництва я чітко буду дотримуватись позиції керівництва Міністерства внутрішніх справ України і ніякої кадрової революції не буде. Мої принципи – це професіоналізм, порядність і чесність. І я, працюючи у сусідніх областях і в центральному апараті УМВС України, переконався, що більшість особового складу львівської міліції є саме такими людьми», – про це вчора, 24 січня, під час свого представлення повідомив новий начальник УМВС України у Львівській області Михайло Цимбалюк.
 «Я розумію всю відповідальність призначення мене на таку важливу посаду, ще й у  такій дуже відповідальній, цікавій області, як Львівська. Це для мене водночас і відповідальність, і почесна місія. Я хотів би запевнити і заступника міністра, і керівництво Міністерства, що ті завдання, які ставляться перед особовим складом міліції Львівщини, а це охорона громадського порядку, попередження і боротьба зі злочинністю, неодмінно будуть виконаними. До виконання цих завдань ми докладемо максимум зусиль», – зазначив генерал-майор міліції.
«Сподіваюсь на підтримку правоохоронних органів, суддівства області, також місцевої влади і, звичайно ж, журналістів і громадськості нашої області», – додав Михайло Цимбалюк.
Водночас начальник обласного УМВСУ висловити окрему подяку Віталію Максимову, «оскільки знаю його останні 10 років і вважаю за честь очолити міліцію після керівництва такого професіонала і справжньої людини», – додав він.
На останок новопризначений начальник УМВС у Львівській області Михайло Цимбалюк висловив подяку керівництву Міністерства ВСУ і всім майбутнім співробітникам.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ