Слухай онлайн
Cуспільство

Облаштування сухого фонтану перед Оперним театром розпочнеться після експертизи проекту

Облаштування сухого фонтану перед Оперним театром розпочнеться після експертизи проекту. Про це під час апаратної наради доповів голова Галицької РА Андрій Зозуля. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Щодо облаштування у Львові на площі перед Оперним театром сухого фонтану. Наразі вирішується питання стосовно демонтажу існуючого фонтану, який має розпочатися після 25 травня.

Щодо договору про спільну діяльність — його вже підготовлено і винесено на розгляд комісій. Більшість комісій його вже розглянули.

Зараз відбувається коригування проекту. Представники компанії «Сокар» вже їдуть до Львова на нараду, буде визначено питання про корегування, а коли буде проект з експертизи — зможемо повномасштабно приступати до роботи", — повідомили в Галицькій районній адміністрації.

Нагадаємо, що компанія «Сокар» висловила бажання інвестувати кошти в заміну фонтану перед Оперним театром. На місці вже існуючого, буде встановлено сухий фонтан, що має стати одним із символів Львова. Також, буде зроблено замощення площі перед Оперним.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ