Слухай онлайн
Політика

Обрано новий склад Громадської ради при дрогобицькому міському голові

Фото Дрогобицька міська рада
Фото Дрогобицька міська рада
Фото Дрогобицька міська рада
Фото Дрогобицька міська рада
1/2
У середу, 24 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Дрогобицькому міському голові. Про це повідомили 25 лютого Гал-інфо у пресслужбі Дрогобицької міської ради.

У період з 20 січня до 15 лютого 2021 року до ініціативної групи надійшли заяви про участь в установчих зборах від 36 інститутів громадянського суспільства.

Участь у Зборах взяли 28 представників інститутів громадянського суспільства.

З представниками громадського суспільства, які вирішили увійти до складу Громадської ради, поспілкувалися міський голова Тарас Кучма, заступник міського голови Володимир Коцюба, начальник ведення Державного реєстру виборців Богдан Николаїшин, начальник відділу правового забезпечення Андрій Швацький.

На першому засіданні Громадської ради обрано керівний склад: голову – Ігоря Струналя, заступників – Зоряна Ацедонського та Оксану Сотрихіну, секретаря – Іванну Мацигін.

Громадська рада при Дрогобицькому міському голові як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворена розпорядженням Дрогобицького міського голови від 03.03.2011 № 174-р на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 (зі змінами) з метою забезпечення участі громадян у вирішенні питань місцевого значення у межах Конституції і законів України, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів Дрогобицької міської ради, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час підготовки та реалізації рішень Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ