Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Одеські націоналісти стали на захист Мела Гібсона

Сьогодні, Одеська обласна організація ВО "Свобода" розповсюдила відкритий лист-звернення до світової громадськості із закликом стати на захист Мела Гібсона повідомила прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода".

«Американська "феміда" намагається засудити видатного кінорежисера, актора та громадського діяча Мела Гібсона. Приводом для розправи стала авантюра його колишньої дружини Оксани Григорьєвої.

Мел Гібсон відомий в багатьох країнах як автор таких кінострічок: "Хоробре серце", "Страсті Христові" та "Апокаліпсис", визнаних вершинами світового кінематографу. Мел Гібсон - захисник традиційних цінностей, людина з принциповою життєвою позицією. Свого часу він різко засудив війну в Іраці, виступає проти досліджень стовбових клітин та евтаназії. В свій час, звертаючись до ідеологів сучасного лібералізму - тих людей, які сповідують подвійні стандарти, Мел Гібсон заявив: "Чому, кричачи на кожному кроці про голокост, ви мовчите про Голодомор – геноцид українців в Радянському Союзі?". У своїх публічних виступах видатний американець, неодноразово засуджував гомосексуалізм та інші види сексуальних збочень, за що був переслідуваний так званою "вільною пресою".

Саме через консервативні погляди псевдоліберальний режим Сполучених Штатів намагається відправити його за грати, використовуючи для цього жінку - як зброю в руках певних реакційних кіл.

Одеська обласна організація ВО "Свобода" заявляє свій рішучий протест проти переслідувань Мела Гібсона. Звинувачення, висунені окружною прокуратурою Лос-Анджелеса безглузді і не витримують жодної критики. Вимагаємо припинити тиск на цю видатну людину і закликаємо світову громадськість стати на її захист. У ліберальному світі не існує об'єктивного правосуддя, а є лише викривлене дзеркало, в якому можна побачити ненависть до справжньої культури, обличчям якої є Мел Гібсон», йдеться у листі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ