Слухай онлайн
Cуспільство

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади в апараті Львівської ОДА

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії "Б" – завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.
Фото ілюстративне. Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах.

3) Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Строк подання документів: до 16.00 год. 26.03.2021.

Контакти відповідальної особи: Тертула Ігор Володимирович +38 (032) 299-9492, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua 

Детальна інформація – за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ