Олег Кусь здобув третє "золото" на чемпіонаті України з плавання

У неділю, 5 грудня, у третій день змагань на чемпіонаті України з плавання Олег Кусь виборов третю золоту медаль для Львівщини.
скріншот із трансляції чемпіонату

Про це інформує пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

19-річний спортсмен з часом 25.69 став чемпіоном України на дистанції 50 метрів на спині, випередивши аж на 57 сотих секунди срібного призера Віктора Хникіна з Вінниччини.

Підопічний тренерки Любові Карпи також показав найкращий час серед понад 30-ти учасників попередніх запливів - 26.03.

Також у неділю свою другу медаль на чемпіонаті України в Дніпрі здобула Марія Городня, яка стала бронзовою призеркою на дистанції 200 метрів вільним стилем. У п'ятницю вона також завоювала "срібло" на дистанції 400 м вільним стилем.

Додамо, що Олег Кусь виборов третю золоту медаль серед львівських плавців на чемпіонаті України 2021 року в Дніпрі. В попередні два дні два "золота" здобув Георгій Лукашев.

Чемпіонат України завершиться сьогодні, 6 грудня.