Олена Старікова виграла “бронзу” в спринті на етапі Кубка світу в Глазго

1/2
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі відділення НОК України у Львівській області, Олена Старікова виграла “бронзу” в спринті на етапі Кубка світу з велоспорту на треку в Глазго

10 листопада в Глазго (Шотландія) завершився другий етап Кубка світу з велоспорту на треку. Блискуче виступила на цих змаганнях львів’янка Олена Старікова, яка зайняла третє місце в індивідуальному спринті, перемігши у бронзовій дуелі німкеню Лею Софі Фрідріх.

А перемогу в цій дисципліні здобула Лі Вай Чже (Гонконг), другою стала Емма Гінце з Німеччини.

У командному спринті Олена Старікова та Любов Басова в Глазго зайняли 14 місце і тепер Україна займає 6 місце у світовому рейтингу, яке дає право на олімпійську ліцензію.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, львівські черлідерки відкрили змагальний сезон.