Олімпіада-2018: результати українців, всі медалі дня 11 лютого

В рамках третього ігрового дня зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані спортсмени збірної України стартували в лижних гонках, санному спорті, фрістайлі та біатлоні.

Головною надією України був чоловічий спринт в біатлоні, однак найкращий результат з українців показав Дмитро Підручний, який фінішував 21-м, Артем Прима показав 39-й результат, Сергій Семенов – 45-й, а Володимир Семаков – 74-й.

Лижні гонки (скиатлон, 15 км + 15 км)

1. Сімен Хегстад Крюгер (Норвегія)

2. Мартін Йонсруд Сундбю (Норвегія)

3. Ханс Крістер Холунн (Норвегія)

Українець Олексій Красовський не закінчив гонку. Лідери його обігнали вдруге.

Фрістайл (могул)

1. Перрен Лафонт (Франція)

2. Жюстін Дуфур-Лепоін (Канада)

3. Юлія Галишева (Казахстан)

Україну представляла Тетяна Петрова, яка впала при першому стрибку і зайняла останнє (20-е) місце, не зумівши пройти кваліфікацію.

3. Марк Макморрис (Канада)

Санний спорт (одномісні сани, 3-ї та 4-ї заїзди)

1. Давид Глейршер (Австрія)

2. Кріс Маздер (США)

3. Йоханнес Людвіг (Німеччина)

Українець Андрій Мандзій зайняв 19-е місце в третій спробі, а Антон Дукач виявився 24-м. Обидва саночника не потрапили в топ-20 за результатами трьох заїздів і не відібралися у вирішальну спробу.

Зазначимо, що сьогодні, 11 лютого, також мав відбутися швидкісний спуск в гірськолижних гонках, проте змагання перенесли на 15 лютого через погодні умови. Україну в цьому виді представить Іван Ковбаснюк.

Нагадаємо, у складі збірної України в Пхенчхан прибуло 33 спортсмени, які виступатимуть у 9 дисциплінах. Всього буде розіграно 102 комплекти медалей у 7 видах спорту, а учасників налічується близько 2,5 тисяч.