Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Олійник відвідає ВАТ „Концерн-Електрон”

Голова Львівської ОДА Петро Олійник відвідає сьогодні ВАТ „Концерн-Електрон”. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.
Загалом керівник ЛОДА відвідає СП „Вебасто-Електрон”, де ознайомиться з виробництвом продукції підприємства. Пізніше завітає на завод „Полімер-Електрон” та ознайомиться з виробництвом пластмасових виробів. Відвідає завод телевізійної техніки „Електрон” та ознайомиться з виробничими потужностями підприємства. Завершиться візит відвіданням ВАТ „Концерн-Електрон” та ознайомлення з виробництвом телевізорів на телевізійному заводі „Електрон”.
ВАТ „Концерн Електрон” виробляє телевізійну техніку, телевізійні приймачі кольорового зображення. Заводи акціонерного товариства виробляють складну радіоелектронну апаратуру спеціального призначення - телевізійні системи, апаратуру і прилади для військової та цивільної авіації, бронетанкової техніки, апаратуру захисту телекомунікацій та інформації, кольорові телевізори тощо. Акціонерами ВАТ “Концерн-Електрон” є як фізичні, так і юридичні особи. Державної частки у статутному фонді акціонерного товариства немає.
В телевізорах „Електрон” закладено всі можливі функції таких класів телевізорів, зокрема: телетекст, стереозвук на низькій частоті, у великих моделях є звук NICAM (стереозвук з ефіру), є модель із сабвуфером, додаткові функції обмеження доступу („дитячий замок” та режим „готель”). В телевізорах є входи для підключення аналогових та цифрових джерел сигналу, до прикладу, DVD-плеєра, відеомагнітофона S-VHS, сателітної антени, декодера цифрового телебачення, ігрової приставки тощо. Телевізори захищені від коливань напруги від 100 до 280 вольт. Меню управління українсько мовою, а також на вибір ще 17 мов.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...