Слухай онлайн
Cуспільство

ООН: наступного року Польща проведе Internet Governance Forum

Польща стане господарем однієї з найбільших подій у світі цифрових технологій. Стратегічний радник генерального секретаря ООН Кшиштоф Шуберт повідомив, що наступного року вона організовуватиме всесвітню конференцію IGF (Internet Governance Forum)

Про це повідомляє Польське Радіо.

"Internet Governance Forum, тобто Форум управління Інтернетом. Ми там розмовлятимемо про все, що є в Інтернеті. Форум організовано таким чином, що ми матимемо п’ять груп так званих представники інтересів: уряди, технологічні фірми, бізнес, неурядові організації і науковий світ. Сюди приїде декілька тисяч людей з різних держав".

За словами Кшиштофа Шуберта, така конференція стане нагодою для встановлення ключових бізнес-взаємин. "Приїдуть найважливіші", - каже він:

"Як у бізнесі, так і в адміністрації. Ймовірно, тут можна буде пошукати бізнес-зв’язки у масштабі всього світу, бо тут вже немає Європейського Союзу чи держав Організації економічного співробітництва та розвитку, але є 200 держав у масштабі ООН. Найчастіше, це декілька тисяч людей. Захід триває 4-5 днів, на дуже високому рівні…"

Конференція відбудеться у листопаді 2020 року. Місце, де саме вона триватиме, ще не вибрано. Організатором стане Міністерство цифризації.

Цьогорічним господарем конференції IGF є Німеччина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");