Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Національний банк оприлюднив Програму дій на 2019 рік

Національний банк України оприлюднив Програму дій на 2019 рік, яка є дорожньою картою для реалізації середньострокової Стратегії центрального банку впродовж цього року.

Ухвалена та публічно презентована навесні 2018 року Стратегія встановлює сім ключових цілей для Національного банку. Оприлюднивши цей документ, Національний банк як сучасний, відкритий, незалежний та ефективний центральний банк публічно зобов’язався докласти максимум зусиль для забезпечення низької інфляції, стабільної, прозорої та ефективної банківської системи, відновлення кредитування, ефективного регулювання фінансового сектора, вільного руху капіталу та фінансової інклюзії.

Зокрема, у поточному році Національний банк продовжуватиме скеровувати свою діяльність на виконання цих стратегічних цілей, щоб створити сприятливе середовище для учасників фінансової екосистеми – від банків до бізнесу, від споживачів фінансових послуг до тих осіб, які позбавлені доступу до них.

Програма дій на 2019 рік оцінює поточний прогрес у втіленні Стратегії, досягнутий минулого року, та містить чіткий перелік дій та ключових активностей регулятора, а також аналіз внутрішніх і зовнішніх ризиків, які можуть стати на завади реалізації цих заходів. Кожна з дій та активностей центробанку має зазначений строк виконання та оцінку очікуваних ефектів від їх реалізації для фінансової екосистеми.

Ознайомитися з текстом Програми дій Національного банку на 2019 рік можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ