Слухай онлайн
Cуспільство

Оприлюднено правильні відповіді до завдань ЗНО з математики

Як повідомили в прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти, 22 травня предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики.

Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділіʺЗНО-2019. Математикаʺ

Нагадуємо, що засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога ʺсклав/не склавʺ з математики відбудеться до 13 червня. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 14 червня.

Абітурієнтам, які хочуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів з математики, радимо скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань, а також критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики, ухвалену на засіданні предметної фахової комісії з математики при Українському центрі оцінювання якості освіти, буде оприлюднено в розділіʺ ЗНО-2019. Математикаʺ до 24 травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...