Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Папа виступив із закликом до політиків

Папа римський закликав політиків у всьому світі до солідарності, відмови від інтересів партій та спільної боротьби з пандемією коронавірусу.
Фото vaticannews.va

Папа римський закликав політиків у всьому світі до солідарності, відмови від інтересів партій та спільної боротьби з пандемією коронавірусу. Як повідомляє Польське радіо, про це Франциск говорив під час щоденної ранкової меси, яку він провів у Будинку святої Марти, де проживає.

Папа виступив із закликом у вступі до меси, яку він відправляє вже протягом місяця без участі вірних. Понтифік закликав до молитви всіх політиків. Папа Франциск також сказав, що політика – це вища форма милосердя. «Молімося також за політичні партії в різних країнах, щоб у цей момент пандемії вони діяли разом на благо країни, а не на благо своєї партії», – додав папа.

Вчора під час меси з нагоди свята Божого Милосердя в церкві Санто-Спіріто недалеко від Ватикану Папа римський попередив, що під час кропіткого виходу з пандемії нам загрожує набагато гірший вірус – вірус байдужого егоїзму. Франциск сказав, що всі, хто страждає від пандемії є рівними і однаково цінними.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ