Слухай онлайн
Політика

Парламент ухвалив ще один закон, необхідний для запровадження "промислового безвізу" з ЄС

Верховна Рада Україна ухвалила Закон ʺПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулюванняʺ, - повідомляє прес-служба Віце-прем'єр-міністра України.

Його ухвалення є зобов`язанням України за Угодою про асоціацію з ЄС. Також це одна з умов вирішення Європейською Комісією питання щодо укладення з Україною Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угоди АСАА або так званий ʺпромисловий безвізʺ). Відповідно до неї українські результати випробувань та сертифікації продукції будуть визнаватись на європейському рівні. Це значно спростить доступ української продукції на європейські і треті ринки за рахунок усунення необхідності проходження подвійних процедур сертифікації та випробувань в українських та європейських органах з оцінки відповідності.

Для початку переговорів про укладення Угоди АСАА український Парламент має ухвалити ще проект Закону ʺПро внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення конкурентоспроможності українських виробників та посилення захисту прав споживачівʺ № 10222.

ʺЦе останній крок до запровадження ʺпромислового безвізуʺ для українських промислових товарів у ЄС, який, сподіваюся, народні депутати зроблять найближчим часом. Це буде потужним стимулом для нашої економіки і зробить незворотною нашу економічну інтеграцію до Євросоюзуʺ, – зазначила Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ