Слухай онлайн
Політика

Партії та їх перші п’ятірки на виборах до Львівської міської ради

Подаємо перелік партій та їхніні перші п'ятірки на виборах до Львівської міської ради.

1. Партія регіонів: Ткачук Павло Петрович, Дедишин Ігор Миколайович, Едер Тадей Олександрович, Гладиш Ігор Дмитрович, Пасічник Володимир Володимирович

2. «Наша Україна»: Луців Олексій Павлович, Трач Василь Петрович, Бащук Сергій Володимирович, Стецьків Андрій Степанович, Денис Олег Мирославович

3. «Пора»:Адамик Петро Михайлович, Хмиз Артем Павлович, Білоус Андрій Васильович, Мисик Андрій Іванович, Брунець Тарас Григорович

4. Народна партія: Бужанський Іван Васильович, Потинський Микола Лікандрович, Данильченко Микола Миколайович, Бенюк Петро Михайлович, Разумовський, Валерій Вікторович

5. Республіканська християнська партія: Панкевич Богдан Романович, Лаврик Олег Васильович, Маланюк Остап Зіновійович, Давидович Любов Павлівна, Чолій Тарас Богданович

6. Українська народна партія: Саврук Володимир Степанович, Візняк Ярослав Ярославович, Гавришкевич Ігор Степанович, Корнієнко Олександр Генадійович, Луців Степан Михайлович

7. Народний рух України: Веремчук Валерій Миколайович, Бойчишин Лідія Михайлівна, Мартинюк Ігор Олександрович, Будз Степан Федорович, Мураль Михайло Іванович

8. «Фронт Змін»: Хміль Михайло Михайлович, Лопатнюк Михайло Петрович, Парсаданян Ерік Ашотович, Якимів Андрій Ігорович, Музичко Ярослав Йосифович

9. Українська соціал-демократична партія: Вардзаль Олександр Григорович, Репчак Ігор Васильович, Тарасенко Леонід Леонідович, Куцик Петро Олексійович, Микитишин Валентина Олександрівна

10. ВО «Свобода»: Михальчишин Юрій Адріянович, Гринда Іван Ярославович, Павлюк Василь Михайлович, Махніцький Олег Ігорович, Вовчок Любомира Луківна

11. «Україна соборна»: Гірняк Володимир Олегович, Кужелюк Юрій Анатолійович, Лясковська Віра Дмитрівна, Путас Юрій Володимирович, Антонищак Андрій Федорович

12. Партія промисловців і підприємців України: Ярема Роман Ярославович, Шегедин Марія Броніславівна, Загірний Роман Йосипович, Лобода Роман Богданович, Бик Неля Василівна

13. «Єдність»: Сеник Любомир Тадейович, Вовк Богдан Петрович, Олійник Любов Романівна, Пак Роман Петрович, Шингельський Михайло Якович

14. «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка»: Гінка Ярослав Ярославович, Карпінець Віктор Йосипович, Крачковський Анатолій Володимирович, Мартинюк Юрій Анатолійович, Курбанов Рустам Расулович

15. «Європейська партія України»: Демчук Тарас Васильович, Подляшецька Емілія Володимирівна, Палідович Назар Орестович, Кунта Юліана Богданівна, Рапіта Петро Михайлович

16. «Єдина родина»: Коротков Микола Віталійович, Рибчинський Олег Григорович, Вус Орест Ігорович, Зелізна Дарія Іванівна, Бондарук Артур Богданович

17. Соціалістична партія України: Гончарук Сергій Володимирович, Музика Петро-Василь Михайлович, Станіщук Руслан Васильович, Маліченко Наталія Іванівна, Косов Сергій Олександрович

18. Ліберальна партія України

19. УРП «Собор»: Середа Степан Васильович, Загайний Віталій Анатолійович, Мирка Андрій Романович, Влох Ростислав Орестович, Медвідь Андрій Богданович

20. Партія захисту пенсіонерів України: Яремків Ольга Михайлівна, Тарасенко Володимир Андрійович, Таряник Олександр Васильович

21. «Громадянська позиція»: Дяків Теодор Олексійович, Забарило Анатолій Юрійович, Сорочкін Олег Вікторович, Білоус Олексій Володимирович, Кардашевський Юрій Іванович

22. Українська партія: Стахів Остап Васильович, Гринишин Іван Іванович, Мачеус Оксана Василівна, Мельник Святослав Ігорович, Крупа Ірина Миронівна

23. «Народна влада»: Кривень Богдан Володимирович, Грем Уляна Євгенівна, Зінько Ярослав Михайлович, Рожило Андрій Миколайович, Маслов Євгеній Михайлович

24. Львівська міська організація українських націоналістів: Лев Ігор Іванович, Музика Іван Іванович, Бешлей Богдан Іванович, Шуварик Галина Степанівна, Іваницький Микола Анатолійович

25. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»: Дзюбан Андрій Володимирович, Естремський Сергій Петрович, Вовк Тарас Ростиславович, Мазур Юрій Миколайович, Тислюк Ігор Володимирович

26. «Реформи і порядок»: Бас Олег Миколайович, Смірнов Сергій Анатолійович, Панас Андрій Степанович, Дошак Роман Зенонович, Ситник Тарас Ігорович

27. Конгрес українських націоналістів: Шпіцер Василь Іванович, Данилиха Ігор Лукич, Білінський Назар Богданович, Василишин Іван Йосипович, Лемик Роксоляна Ярославівна

28. Всеукраїнська партії народної довіри: Коваленко Зоряна Юріївна, Аніловський Микола Йосипович, Кіндзера Роман Петрович

29. «Народна самооборона»: Савченко Віктор Петрович, Гаврилишин Роман Михайлович, Винничук Юрій Павлович, Криничанка Наталія Федорівна, Кравцов Олександр Анатолійович

30. «Сильна Україна»: Блащук Орест Романович, Рудницький Олег Володимирович, Доскіч Юрій Юрійович, Кучковський Андрій Ярославович, Кіт Богдан Михайлович

31. «Справедливість»: Хижняк Володимир Іванович, Мусаєв Максим Назірович, Несторак Ігор Іванович, Кондор Наталія Юріївна

32 «За Україну»: Рудницький Іван Іванович, Крушельницька Тетяна Доріанівна, Коропецький Михайло Мафтейович, Гембар Микола Асафатович, Курило Зіновій Миколайович

33. «Нова демократія»: Прусенко Василь Іванович, Рачкевич Станіслав Любомирович, Луценко Валерій Борисович, Патер Ярослав Іванович, Буджак Олександр Петрович

34. Соціал-демократична партія України (об’єднана): Татарин Руслан Михайлович, Дідух Максим Володимирович, Гандяк Роман Юрійович, Дева Ірина Борисівна, Самарська Олена Ігорівна

35. Львівська міська організація Української національної асамблеї: Ільків Іван Йосипович, Кузик Роман Северинович, Штанько Віктор Михайлович, Труш Юрій Юрієвич, Ципік Андрій Володимирович

36. ЛОО партІЇ «Зелені»: Захарчук Андрій Валерійович, Нестор Роман Андрійович, Жовнір Віта Зеновіївна, Бакаленко Богдан Володимирович, Савчак Андрій Юрієвич

37. Партія зелених України: Горбач Віктор Володимирович, Горак Володимир Михайлович, Гуцуляк Оксана Ігорівна, Кандалян Карен Генріхович, Виджак Роман Степанович

38. Українська селянська демократична партія: Далівський Петро Дем’янович, Йост Маріанна Зіновіївна, Ковальський Богдан Іванович, Погоральський Руслан Ярославович, Кам`янський Ігор Васильович

39. Партія захисників вітчизни: Магаляс Валерій Петрович, Оприсек Стефан Іванович, Нога Андріан Юрійович, Усачов Сергій Анатолійович, Семенюк Анатолій Іванович

40. «Відродження»: Сенишин Андрій Андрійович, Федак Ярослав Андрійович, Руденко Геннадій Анатолійович, Палій Наталія-Ольга Іванівна, Сороківський Стефан Володимирович

41. Народна екологічна партія: Ганзін Володимир Олексійович, Мирошниченко Валентин Юрійович, Цвігун Тарас Володимирович, Голомовзий Володимир Вікторович, Підберезник Ігор Михайлович

42. Демократична партія України: Хруставчук Богдан Іванович, Пилат Володимир Степанович, Яремко Ігор Ількович, Микичак Борис Михайлович, Дмитрієва Світлана Парфеніївна

43. Аграрна партія України: Кучнук Лідія Євгенівна, Шафранський Ігор Святославович, Гуцуляк Володимир Васильович, Сенів Роман Володимирович, Сендецька Світлана Василівна

44. Народно-демократична партія: Куспись Світлана Анатоліївна, Соколов Віктор Михайлович, Зубик Роман Володимирович, Єрохін Володимир Володимирович, Сівокозова Людмила Артемівна

45. Політична партія малого і середнього бізнесу України: Бідний Костянтин Борисович, Волков Олександр Олександрович, Велещук Руслан Петрович, Семко Назар Петрович, Марченко Леонід Вікторович

46. «Козацька українська партія» Запотоцький Зеновій Андрійович, Михайлецький Орест Орестович, Обіход Михайло Михайлович, Кулик Олена Миколаївна, Тагаченков Олег Валерійович

47. Християнсько-демократичний союз Ярема Данило Володимирович, Малех Лариса Євсіївна, Задорожний Михайло Степанович, Рудницький Володимир Васильович, Дупелич Юрій Іванович

48. Громадянська солідарність Андрухів Зіновій Степанович, Гузар Вололодимир Михайлович, Каляндрук Тарас Богданович, Гараздовський Ярослав Михайлович

49. Партія захисників вітчизни: Магаляс Валерій Петрович, Оприсек Стефан Іванович, Нога Андріан Юрійович, Усачов Сергій Анатолійович, Семенюк Анатолій Іванович

50. «Українська платформа»: Блавацький Мар’ян Володимирович, Онишкевич Світлана Миколаївна, Зварич Роман Ярославович, Сивик Степан Миколайович, Винниченко Юрій Георгійович

51. Комуністична партія України: Стула Михайло Броніславович, Мазур Євген Серафимович, Рейдель Руслан Григорович, Дробот Еліна Віталіївна, Мосейченок Ігор Вікторович

З кандидатами у мажоритарних округах до Львівської міської ради можна ознайомитися тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");