Слухай онлайн
Здоров'я

Перелік професій, представники яких підлягатимуть обов’язковій вакцинації, планують збільшити

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис заявив, що у Міністерстві охорони здоров’я напрацьовують механізми щодо визначення інших категорій професій, представники яких підлягатимуть обов’язковій вакцинації від коронавірусу.

Про це інформує пресслужба ЛОДА з посиланням на брифінг Чемериса.

«Перш за все це - працівники установ комунальної власності, працівники соціальної сфери, водії громадського транспорту, загалом працівники, які в силу виконання своїх обов’язків найбільше контактують з людьми і мають найвищий ризик захворіти коронавірусною хворобою», - зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що 8 жовтня юстований і опублікований наказ Міністерства охорони здоров’я, в якому чітко визначений перелік працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації – це працівники закладів освіти та органів державної влади. Наказ набирає чинності через місяць з моменту його опублікування. Відповідно ще є трохи часу, щоб вакцинуватися. Адже з моменту набуття чинності даного наказу керівники установ мають всі підстави відстороняти працівників від роботи без збереження заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ