Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Петро Писарчук створив іменний блок до Львівської міської та обласної ради

Петро Писарчук створив Блок Писарчука, який висуватиме своїх кандидатів до Львівської міської та обласної рад, — повідомив «Гал-info» народний депутат, власник ринку «Південний» Петро Писарчук. За його словами, до блоку входять політичні партії «Трудова Україна», «Єдина родина» та «Партія правозахисту», а також дуже багато безпартійних.

Як зазначив нардеп, особисто він не входитиме у жодні зі списків блоку. Взагалі ж, Блок Писарчука висуватиме 25 кандидатів, а до обласної ради — 15. Списки кандидатів затверджуватимуть завтра, 5 лютого.
За словами нардепа, керівництво блоку запропонувало першим номером у списку БП до Львівської міської ради ректора Львівського інституту імені В. Чорновола Василя Когута, а першим у виборчому списку до облради екс-заступника начальника обласного управління освіти Романа Бабія.
«Я не буду прогнозувати, якими можуть бути результати виборів для нашої політичної сили. Ми ні на що не розраховуємо — прогнози річ невдячна. Головне добре спрацювати під час виборчої кампанії і результат не розчарує», — говорить Петро Писарчук.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...