Слухай онлайн
Економіка

Податківці Львівщини встановили 107 фактів необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ – на 172,5 млн грн

Станом на 1 січня працівниками податкової міліції ДПА у Львівській області виявлено 166 злочинів в сфері оподаткування в тому числі за ст.212 КК України – 46, з них з сумою ухилення від сплати податків на суму понад 1 млн грн – 42. Про це повідомив відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПА у Львівській області.

Скеровано до суду 161 кримінальну справу, з яких за ст.212 КК України – 36.

Розглянуто судами – 50 кримінальних справ, засуджено – 27 осіб (до реального позбавлення волі – 6 осіб).

Відшкодована сума збитків за порушеними кримінальними справами – 19 млн 586 тис. грн.

Всього за участі підрозділів податкової міліції до бюджету надійшло 89 млн 197 тис. грн.

Виявлено 10 фіктивних фірм. Припинено діяльність 5-ти «конвертаційних» центрів.

Встановлено 107 фактів необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ. Загальна сума попереджених сум ПДВ становить172 млн 478 тис. грн.

У межах проведених операцій «Контрабанді-стоп», «Акциз», «Спирт» вживались заходи, направлені на виявлення суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, які здійснюють незаконне перевезення товарно-матеріальних цінностей з-за кордону, їх зберігання та реалізацію, в тому числі підакцизної групи. В результаті проведеної роботи з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 33 млн 326 тис. грн, з них: алкогольних напоїв – 9,8 тис. дал на суму 4,8 млн грн. Виявлено 12 підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, в тому числі цехів з нелегального виробництва алкогольної продукції – 9.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ