Слухай онлайн
Економіка

Податкова переводить великий бізнес в окремий VIP-офіс

Для комфортного обслуговування великих платників податківці створюють їм окремий VIP-офіс.

Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко 17 січня підписав наказ №45, згідно з яким спеціалізовані інспекції по роботі з великими платниками податків підпорядковуються ДПСУ, повідомляє ZN.UA.

У прес-службі відомства зазначають, що такий крок є початком першого етапу переведення великого бізнесу на обслуговування в Центральний офіс з обслуговування великих платників податків.

«Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип „all inclusive“ — тут будуть зібрані найкращі фахівці, запроваджені найновіші сервісні послуги», — розповів голова ДПСУ О.Клименко.

Податківці наголошують, що наразі змінюються функції регіональних інспекцій із обслуговування великих платників. У той же час, для комфорту платників на період адаптації платників всі 11 територіальних відділень СДПІ залишаться на місцях.

У ДПС, посилаючись на дані дослідження МВФ, зазначають, що такі кроки є успішним податковим трендом: це значно покращує процедури адміністрування податків та зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема податку на додану вартість (ПДВ).

Нагадаємо, раніше податкова вже запровадила VIP-сервіси для великих платників.

Також однією з новацій для усіх категорій платників є запровадження нового електронного сервісу – так званого «податкового кабінету».

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ