Слухай онлайн
Cуспільство

Покинули цигарки разом з кіньми: прикордонники затримали групу контрабандистів

Фото Держприкордонслужба
Фото Держприкордонслужба
Фото Держприкордонслужба
Фото Держприкордонслужба
1/2
ʺОпераціюʺ з переміщення контрабандного товару зірвали увечері 15 вересня співробітники Держприкордонслужби на кордоні з Румунією. Про це повідомили 16 вересня Гал-інфо у прес-службі Держприкордонслужби.

Цьому сприяла злагоджена взаємодія співробітників оперативних підрозділів, відділу внутрішньої та власної безпеки й військовослужбовців відділу ʺКрасноїльськʺ Чернівецького загону.

Зокрема в рамках реалізації спільних заходів щодо протидії переміщенню сигарет через українсько-румунський кордон, вдалося вийти на групу контрабандистів. Останні за допомогою коней підвозили ящики з сигаретами до кордону, однак реалізувати свій задум не змогли.  Їх зупинив один попереджувальний постріл вгору. Пачкарі відразу покинули свій товар разом із двома кіньми та кинулися навтьоки.

У покинутих пакунках військовослужбовці знайшли 9650 пачок сигарет різного найменування без акцизних марок.

Наразі проводяться заходи з пошуку та затримання осіб, причетних до протиправної діяльності. Виявлені сигарети буде передано співробітникам Буковинської митниці ДФС. За попередньою інформацією, приблизна вартість покинутого товару становить понад 330 тисяч гривень.   

Нагадаємо, минулого тижня прикордонники Харківського загону затримали нашого співвітчизника, який конем намагався переправити через кордон тютюн для кальяну на понад 100 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ