Слухай онлайн
Кримінал

Поліція Львівщини розслідує підробку алкоголю відомого бренду

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/4
Поліцейські Львівщини розслідують факт підробки слабоалкогольної продукції всесвітньо відомого бренду. Про це повідомили 28 вересня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, зловмисники організували повний цикл виробництва та реалізації котрафактної продукції – слабоалкогольних напоїв із незаконним використанням знаку для товарів і послуг, чим спричинили матеріальна шкода в особливо великому розмірі офіційному дистрибютору такої продукції.

Процес виготовлення контрафакту включав виробництво пляшок, розлив у них алкогольного напою та поклейку етикеток відомої торгової марки, спеціально виготовлених на одному із поліграфічних підприємств. Реалізація контрафактної продукції відбувалась за заниженими цінами через мережу Інтернет.

Під час санкціонованих обшуків на території Одеської та Запорізької областей, де були розташовані потужності виробництва, правоохоронці виявили та вилучили: майже 7 тисяч готових до реалізації пляшок контрафактного алкоголю, більше 40 тисяч пляшок без етикеток, самі етикетки, корки, а також ʺчорновуʺ бухгалтерію та готівкові кошти у різній валюті - більше 40 тисяч доларів США, майже 5 тисяч євро, та майже 100 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або інше умисне порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у значному розмірі) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам, причетним до скоєння злочину, загрожує покарання - штраф від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ