Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Поліція закликає носити маски і уникати скупчення людей

Правоохоронці нагадують: від 21 листопада вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», згідно з яким заборонено перебувати у громадських місцях без маски. Також поліцейські закликають суб’єктів підприємницької діяльності дотримуватися карантинних обмежень. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Від початку листопада поліцейські Львівщини склали 1641 протокол за порушення громадянами, перевізниками та підприємцями карантинних обмежень (ст.44-3 Кодексу України про адміністративні порушення). Зокрема, від 21 листопада правоохоронці винесли 235 постанов за перебування у громадських будівлях і транспорті без маски (ч.2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення), за що передбачено накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усього від початку карантину (11 березня) працівники превенції поліції Львівщини та патрульні поліцейські виявили 4432 факти порушень карантинних обмежень та склали відповідні протоколи:

- на підприємців – 365, з них: кафе, ресторани, бари – 248 (з них заклади  після 22:00 – 131);

- на громадян, що перебували в громадських місцях без масок – 2033 (з них на продавців, що знаходились без засобів індивідуального захисту – 1689;

- на перевізників – 774;

- фітнес клуби – 3;

- хостели – 12;

- нічні клуби – 5.

Поліцейські Львівщини закликають громадян користуватися засобами індивідуального захисту у громадських будівлях і транспорті та уникати місць масового скупчення людей, а підприємців та перевізників – суворо дотримуватися карантинних обмежень. Нагадаємо, що в Україні діє «карантин вихідного дня», який передбачає, що у період від 00.00 суботи до 00.00 понеділка заборонено роботу барів, кафе, ресторанів, торговельно-розважальних центрів, діяльність закладів культури, проведення масових заходів, роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ