Слухай онлайн
Політика

Політики є безвідповідальними, якщо на них не тисне народ – Юрій Луценко

„Моїм завданням є зорганізувати громадськість України у боротьбі проти політичних сил, яких вони призначили на роботу”, – зазначив сьогодні, 27 січня, під час прес-конференції у Тернополі лідер Громадського руху народної самооборони, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
„Я вважаю, що в нашій державі є достатньо громадян, що раніше називались Майданом. Вони розмовляють різними мовами і належать до різних партійних організацій, проте вони мають об’єднатися у Громадський рух народної самооборони. Громадський рух розраховує на підтримку і бізнесменів, які занепокоєні сучасним урядом „кучмістів”, а також на підтримку усіх демократичних сил, в тому числі й тих, котрі пройшли у Верховну Раду, і тих, які не пройшли. Я не виступаю під настрій заходу чи сходу, а в кожному обласному центрі висловлюю одну думку – політики є безвідповідальними, якщо на них не тисне народ”, – зазначив Юрій Луценко.
Нагадаємо, з 23 січня розпочалися всеукраїнські поїздки лідера Громадського руху народної самооборони Юрія Луценка, метою яких є ознайомити громадськість з діяльністю ГРНС.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ