Слухай онлайн
Cуспільство

Польщу відвідало 17 млн туристів

Торік Польщу відвідало 17 млн туристів, в тому 6 мільйонів німців. Найбільше коштів залишають у країні над Віслою китайці. Поляки також все частіше дістають свої гаманці і цінують туристичні об’єкти у власній країні.

Поляки найчастіше відпочивають у Західнопоморському, Поморському та Малопольському воєводствах. 

«Якщо ж, вони вирішують їхати за кордон, то здебільшого до країн Європейського Союзу», - каже речник керівника Головного статистичного управління Кароліна Давидзюк, - Виїжджали до Італії, де побувало понад 700 тисяч осіб, до Хорватії, Греції, Чехії. Поза Європою найбільше виїздів було до Сполучених Штатів, Єгипту, Ізраїля, Марокко».

У середньому один турист залишає у Польщі 428 євро. «Незважаючи на те, що саме німці найчастіше відвідують Польщу, найбільше витрачають китайці», - наголошує Кароліна Давидзюк. - Під час перебування у Польщі китайці на одну особу витрачають тисячу 870 євро. На другому місці туристи зі Сполучених Штатів Америки, які витрачають тисячу 330 євро, третя – Фінляндія. А найменше грошей залишають у Польщі чехи і словаки».

Поляк на подорож власною країною витрачає 214 євро, за кордоном набагато більше – майже 600. Найбільше грошей польський турист витрачає на житло, переважно у пансіонатах і все частіше він відвідує ресторан. 

Польське радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...