Слухай онлайн
Політика

Порошенко запевнив НАТО, що Україна не змінить курс до Альянсу

Президент України Петро Порошенко, який бере участь у заходах з відзначення 10-ї річниці Східного Партнерства у Брюсселі, заявив про те, що Україна рішуче й послідовно буде рухатися шляхом європейської та євроатлантичної інтеграції.
Про це він заявив під час підходу до преси після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні ми мали зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та Президентом європейської Ради Дональдом Туском. У НАТО відбулися дуже важливі переговори, ми підбили підсумки минулих п’яти років, чітко намітили ті наступні кроки щодо інструментів, які мають бути надані Україні, включно із Планом дій щодо членства, підтвердження рішеннь Бухарестського саміту та останнього Брюссельського саміту НАТО 18-го року, який проходив за моєю участю, який чітко задекларував, що двері НАТО відкриті для України», - наголосив Порошенко.

Він висловив переконання, що Україна «твердо і рішуче» продовжить реформи, які забезпечать членство країни в НАТО.

«Я подякував Генеральному Секретарю і всій команді, усьому НАТО, за дуже потужну і важливу підтримку щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності і незалежності України, і щодо впровадження реформ в сфері оборони й безпеки, які дуже високо оцінені нашими партнерами по НАТО», - додав Президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ