Слухай онлайн
Cуспільство

Працівникам ДП "Львіввугілля" виплатили частину заробітної плати за березень

Вчора, 27 квітня, на рахунок ДП ʺЛьвіввугілляʺ поступили кошти з держбюджету за програмою ʺРеструктуризація вугільної галузіʺ та від реалізації вугільної продукції. Про це повідомили 28 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олена Ляхович

З цих коштів було виплачено частину заробітної плати працівникам ДП ʺЛьвіввугілляʺ за березень, а саме 11% від березневого фонду зарплати. Про це повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Так, станом на 28.04.2021 виплачено 68% зарплати за березень 2021 року.

Стосовно виплати заборгованості із зарплати за січень-лютий 2021 року в  ДП ʺЛьвіввугілляʺ проведено інвентаризацію та дані передано в Міністерство енергетики України.

Окрім того, варто зауважити, що в п’ятницю, 23 квітня, за результатами проведеної робочої зустрічі, де обговорювали питання заборгованості з виплати заробітної плати в ДП ʺЛьвіввугілляʺ, за участі депутатів Верховної Ради України, голова облдержадміністрації Максим Козицький особисто звернувся листом до Міністра фінансів Сергія Марченка з проханням сприяти мобілізації коштів за згаданою вище бюджетною програмою з IV кварталу 2021 року для виплати заробітної плати працівникам ДП ʺЛьвіввугілляʺ за січень-березень 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ