Як не стати жертвою торговців людьми: поради від поліції Львівщини. Про це 5 серпня повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.
Сьогодні торгівля людьми є третім за прибутковістю видом злочинної діяльності після продажу зброї та наркотиків.
Слід пам’ятати, що жертвою торговців людьми може стати будь-хто, незалежно від віку та статі. Плануючи виїхати на роботу за кордон, співпрацюйте лише з офіційними організаціями-посередниками, які мають ліцензію. Якщо виїжджаєте на тривалий термін (більше трьох місяців), маєте стати на консульській облік.
Відтак, 4 серпня співробітники Перемишлянського відділення поліції спільно з Перемишлянською районною філією Львівського обласного провели профілактичну роботу з потенційними трудовими мігрантами. Учасниками цього вебінару були безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Співробітники поліції нагадали учасникам, що у світі досі існує поняття работоргівлі, працює чорний ринок торгівлі людськими органами. Особливу увагу було приділено проблемам жіночої трудової міграції, адже досі гострими залишаються сексуальної експлуатації жінок, залучення до сурогатного материнства тощо.
Зокрема, начальник Перемишлянського відділення поліції підполковник поліції Олександр Прокопчук розповів про можливі ризики для трудових мігрантів потрапити в боргову кабалу та способи убезпечити себе від таких випадків, а також шляхи виходу із небезпечної ситуації, яка уже склалась.
Усі учасники вебінару отримали номери телефонів Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів та контакти відповідних служб Нацполіції України.