Слухай онлайн
Політика

Представили нову голову Кам'янко-Бузької райдержадміністрації

Сьогодні, 18 грудня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод представив громаді Кам'янко-Бузького району новопризначену голову райдержадміністрації. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Представили нову голову Кам'янко-Бузької райдержадміністрації

Відтак, Кам'янка-Бузьку райдержадміністрацію очолила Христина Замула. 

"Мені дуже приємно бути сьогодні серед вас тут і представити пані Христину. Ми сподіваємося, що це – правильний вибір. Я надіюся, що новопризначена голова району не підведе нас усіх і,  відтак, досягне високих результатів. На сьогодні,  2020 рік – рік децентралізації і багатьох реформ. Ми знаємо, що він буде нелегкий і потрібно творити зміни. Я радий, що пані Христина буде однією із тих, хто очолюватиме ці зміни", - наголосив Юрій Холод.

Окрім того, заступник голови побажав Христині Замулі терпіння, успіхів, сил та наснаги.

Зазначимо, що Замулу Христину Петрівну призначено головою Кам'янко-Бузької районної державної адміністрації від 11 грудня 2019 року
№ 472/2019-рп. З розпорядженням Президента України можна ознайомитися за посиланням. 

Зазначимо, що Христина Замула здобула вищу освітуу 2006 році  за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності у Національному лісотехнічному університеті України. З 2003 року по 2009 рік працювала в Державній податковій інспекції. Від 2009 року до 2010 року була начальником контрольно-ревізійного відділу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Працювала головним бухгалтером в Іпотечному центрі в м.Києві та Київській області ДСФУ упродовж  2010-2011 років. Була обрана депутатом Кам’янка-Бузької районної ради в 2015 році.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, на Львівщині представили трьох голів райдержадміністрацій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ