Слухай онлайн
Політика

Президент створив службу з деокупації Криму

У складі Представництва Президента України в АРК з'явилася служба з питань деокупації півострова. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті Глави держави.

«Указом затверджена оновлена структура Представництва, в якій передбачені, серед інших, служба з роботи з громадянами, які переселилися з тимчасово окупованої території, служба міжнародних зв'язків і служба з питань реінтеграції і деокупації Автономної Республіки Крим», - йдеться в документі.

Представництву доручено сприяти дотриманню конституційних прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї і перебувають на території України, й активніше брати участь у розробці стратегічних програм з повернення тимчасово окупованої території під загальну юрисдикцію України.

Крім того, в документі йдеться про доцільність тимчасового розміщення Представництва Президента в місті Херсон, а деяких його структурних підрозділів - у столиці України. 

Гранична чисельність працівників Представництва Президента України в Криму визначена в кількості 28 штатних одиниць, що на 7 менше від раніше встановлених.

Нагадаємо, після окупації Криму Росією Постійне Представництво Президента України в АРК перенесли до Херсона. З травня 2014 року дотепер Представництво очолює колишній керівник служби зайнятості м. Ялти Наталія Попович. До неї Постійним представником Президента України в АРК був Сергій Куніцин.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ