Слухай онлайн
Політика

Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром Латвії

Під час офіційного візиту до Латвії Президент України Володимир Зеленський провів переговори з Прем’єр-міністром Латвійської Республіки Кріш’янісом Каріньшем. Про це повідомили у прес-службі Глави держави.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Латвійської Республіки Кріш’янісом Каріньшем

Глава держави подякував Прем’єр-міністру Латвії за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України й позицію щодо санкцій проти Росії.

ʺДля нас дуже важливий цей візит. Сьогодні наш пріоритет – припинення війни. І дуже важливо, щоб у нас була допомога Європи, наших друзів, які спільно й чесно нас підтримуютьʺ, – зазначив Володимир Зеленський.

На переговорах було відзначено поступове зростання обсягів двосторонньої торгівлі між країнами та наявність можливостей для подальшого розвитку економічної співпраці.

Сторони домовилися забезпечити подальшу активну роботу в рамках Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

Володимир Зеленський поінформував латвійську сторону про кроки української влади, здійснені з метою поліпшення умов ведення бізнесу в Україні, та можливості для інвестицій.

Президент України також відзначив актуальність залучення подальшої експертної допомоги Латвії, використання латвійського досвіду для реалізації реформ у нашій країні у відповідності до Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Окрему увагу приділили покращенню української медицини.

Кріш’яніс Каріньш підтримав Україну у питаннях ʺПівнічного потоку – 2ʺ, наголосивши, що Латвія на всіх майданчиках виступала проти цього проекту.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Україна і Латвія продовжуватимуть взаємодіяти у міжнародних інституціях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");