Cуспільство  |  Спорт

Президент України відзначив паралімпійців зі Львівщини державними нагородами

1/3
Паралімпійців зі Львівщини відзначили державними нагородами згідно з Указом Президента України. Про це повідомляє Львівська ОВА.

За досягнення високих спортивних результатів на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх у Парижі, виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагородили:

Павла Баля, бронзового призера з пара велосипедного спорту, – орденом «За заслуги» III ступеня.

Віктора Дідуха, чемпіона та бронзового призера з пара тенісу настільного, – орденом «За мужність» І ступеня.

Наталію Морквич, срібну призерку з фехтування на візках, – орденом княгині Ольги II ступеня.

Олександра Дідуха, особистого тренера Віктора Дідуха, – орденом «За заслуги» III ступеня

Світлану Колеснікову, особистого тренера Наталії Морквич, – орденом княгині Ольги II ступеня.

Богдана Добранського, особистого тренера Павла Баля, – медаллю «За працю і звитягу».

«У Парижі завершилися літні Паралімпійські ігри-2024. Збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку, здобувши 82 медалі – 22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові.

Призерами зі Львівщини стали Віктор Дідух, Павло Баль та Наталія Морквич. Спортсмени завоювали “золото”, “срібло” та дві “бронзи”», – нагадує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк.