Слухай онлайн
Cуспільство

При департаменті освіти створили Раду директорів шкіл

Представники департаменту освіти та 25 директорів з різних районів області увійшли до складу новоствореної Ради директорів, яку сформували нещодавно.
фото - пресслужба ЛОДА

Про це інформує Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

В області постала потреба у постійно діючому консультативно-дорадчому органі, який би представляв інтереси директорів всіх громад.

«Рада директорів, окрім іншого, покликана демократизувати управління освітою. Маємо сподівання, що рада з часом переросте в асоціацію, і це дозволить підвищити якісний склад директорського корпусу в області», - розповів директор департаменту освіти Олег Паска. 

Кандидатури до Ради можуть подавати територіальні органи управління освітою, а склад оновлюватиметься на третину щороку.

«Зусилля ради мають бути скеровані на розв’язання проблем у загальній середній освіті області. Важливо забезпечити інтереси директорів всіх територіальних громад  Львівщини», - зазначив член Експертної ради при департаменті освіти Роман Пастушенко.

Перше своє засідання новостворений орган проведе уже завтра на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу. В межах стартового засідання розглянуть всі поточні актуальні питання освіти, зокрема запровадження нових норм харчування у школах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ