Слухай онлайн
Cуспільство

При ЛМР створять нову громадську раду – дитячу

Першим кроком у реалізації стратегії «Львів - дружній до дітей», яку у місті напрацювали за попередні кілька місяців, стане створення Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Про це повідомили під час брифінгу депутатки Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович. Повідомила прес-служба ЛМР.

У заході також взяли участь директорка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галина Макарчук та заступниці президента міського учнівського парламенту Єва Гулак і Вікторія Піка.

Саме зі створення Дитячої дорадчої ради при міській раді рекомендує почати реалізацію стратегії міста дружнього до дітей ЮНІСЕФ. Така дитяча структура при ЛМР, до якої, попередньо, має увійти до 12 підлітків від 12 до 18 років, буде наглядати за реалізацією стратегії «Львів - дружній до дітей», а також висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо будь-яких документів, за які голосують депутати, і які стосуються або можуть стосуватися дітей.

Важливим завданням Дитячої громадської ради має стати підвищення освіченості підлітків, щоб вони самі розуміли максимальну кількість процесів, які відбуваються в міському самоврядуванні, і могли впливати на те, що відбувається в місті. Також ця рада, вважають депутати, зможе передавати свої знання своїм одноліткам і навіть молодшим за себе. Адже склад Дитячої ради має змінюватися кожні два роки, а її голову переобиратимуть раз на півроку, щоб виховувати полілідерство та запобігти перетворенню цієї особи у таку собі «політичну фігуру».

Дитяча дорадча рада при ЛМР має запрацювати вже з початку нового навчального року. Претендентів на члени цієї ради відбиратимуть за допомогою есе на конкретну тему, яку оголосять при старті формування нового органу - вже у середині серпня.

До складу Дитячої наглядової ради мають увійти представники якнайширших категорій дітей. А саме - члени учнівського парламенту, студентського самоврядування училищ та коледжів, представники вразливих категорій сімей, діти з інвалідністю, делегати від середовища громадських організацій (таких, які працюють з дітьми. Наприклад, «Пласт»).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ