Слухай онлайн
Політика

Призначено голів двох райдержадміністрацій у Волинській області

Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
Фото Волинська ОДА
1/2
На Волині призначено голів Ковельської та Камінь-Каширської РДА. Про це йдеться у розпорядженнях Президента України від 23 березня 2021 року.

Зокрема Володимир Зеленський призначив Ольгу Черен головою Ковельської районної державної адміністрації, а Ольгу Ващук – очільницею Камінь-Каширської РДА.

Нагадаємо, що згідно реформи децентралізації, яка в Україні розпочалася із 2014 року, на Волині як і по всій Україні завершується процес реорганізації РДА. Відтак, із 16-ти райдержадміністрацій у Волинській області утворюються – 4.

Відповідно до рішення Верховної ради України у Волинській області створено Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ковельський та Луцький райони. До Володимир-Волинської РДА тепер входять Іваничівська та Локачинська РДА. До Камінь-Каширської районної державної адміністрації увійшли Любешівська та Маневицька РДА. До Ковельської райдержадміністрації приєдналися Любомльська, Ратнівська, Старовижівська, Турійська та Шацька РДА, а у складі Луцької районної державної адміністрації – Горохівська, Ківерцівська і Рожищенська РДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ